Co ještě nabízíme?

Techniky na odstranění stresu, fobií, strachů, nalezení příčin problémů a jejich odstranění.... Tyto techniky,které Vám nabízíme, velice účinně pomáhají odstraňovat tyto problémy, bolesti na těle i duši. Velmi důležité je u svých fyzických problémů, bolestí či potíží je  najít PŘÍČINU a odstranit jí. 

Faster EFT

je světově nejvyspělejší metoda, která nám pomáhá pochopit, jakým způsobem si vytváříme problémy a pomáhá je vyřešit. Její velký bonus je to že je i rychlá a efektivní. I od toho se odvíjel její název :-). Skvělé je i to,, že pokud nemáte čas přijít na sezení, můžeme se spojit po skype nebo využít jinou sociální síť a provádět Faster EFT v klidu domova, se stejným účinkem. Ušetříte čas a jako bonus je pohodlí Vašeho domova. Praktikování FEFT je stejně účinné, jako byste seděli v pohodlí našeho křesla u nás ve V.I.P.RELAXu. Navíc Vás naučíme základní techniku "ťukání", abyste si mohli pomáhat při nepříjemných pocitech či situacích kdykoliv budete potřebovat.

 

Fonoforeza

Jedná se o  úžasné terapeutické ladičky, více o nich a možnostech jejich využití najdete v roletě - Fonoforéza.

 

Kvantová harmonizace

Pokud přijdete, vždy nejprve spolu řešíme příčinu problému, který chcete odstranit. Jakmile jí spolu nalezneme, učíme Vás rozpoznat emoční vzorce, které jste si díky špatné zkušenosti vytvořili.

Používáme při harmonizaci metodu stavění zrcadel, kterou potom můžete používat kdykoliv nastane nějaká nepohoda ve Vašem životě a ihned budete vědět, proč se Vám určitá situace děje, někdy stále dokola. Na konci našeho sezení pomocí kvantového unášení vkládáme nový emoční vzorec do Vašeho kvantového pole. Výsledky se dostaví velmi brzy, mnohdy ihned :-).
Kvantové léčení probíhá na bázi kvantové fyziky - kvantovou vlnou.