Fonoforéza, terapeutické ladičky, co si pod „tím“ máte představit?

Už jste slyšeli o terapeutických ladičkách? Nebo o vibrační akupresuře?

Je to vlastně  zvuková  terapie speciálními, přesně stanovenými frekvencemi.

Před časem nás s ladičkami a jejich možným využitím seznámila naše skvělá kurzistka Zuzanka Pavlíková, naučila nás s nimi pracovat a nastartovala tak v nás nesmírnou chuť poznávat terapeutické ladičky víc a víc… Následovalo nádherné setkání s odbornicí na Fonoforézu , Zuzankou Dlhopolcovou, která nás dokonale provedla možnostmi a krásou tónové muzikoterapie. Bylo úžasné poznat jí osobně a dodnes máme skvělou možnost předávání si zkušeností, což velmi oceňujeme.

Co si tedy představit pod termínem terapeutické ladičky?

Jsou to ladičky, které vypadají podobně jako má koncertní mistr, když se postaví před orchestr. Jsou vyladěné na různé frekvence, v závislosti od účelu jejich použití. Aktivují se úderem o tvrdou podložku. Každá ladička má přesně stanovenou frekvenci – kmitočet, a od toho se odvíjí její terapeutické vlastnosti.

Terapeutické ladičky jsou precizní nástroje, které mají schopnost změnit naše vnitřní rozpoložení tím, že pomocí zvukových vibrací dokážou rozrezonovat naší mysl, emoce i celé tělo.

Stejně tak jako můžeme naladit klavír, tak i naše tělo se může naladit na optimální fyzickou rovnováhu. Při použití terapeutické ladičky se pozvedne nervový systém, svaly a všechny orgány se dostávají do vyvážené a vzájemné harmonie a spolupráce.

Zvuk má schopnost posílit výsledky terapeutických metod, v našem případě reflexní terapie, reponace, odblokování, Su – Joku. Pokud vhodně zvolíme ladičku, můžeme působit přímo na těle, přikládat na akupresurní nebo reflexní body… Vibrační akupresura pomáhá nastartovat správnou funkci ledvin, tělo tak zbavovat toxinu, podporuje samouzdravující schopnost organizmu a podporuje také imunitní systém.

 

O zvuku bylo napsáno mnoho, jsou na netu různá videa, kde můžete vidět, jak naše slovo, emoce ovlivní vodu, rostliny, všechno kolem nás…. I v nás.

Mě i Janinu na této metodě nejvíc baví, že když zvolíme správnou ladičku, můžeme ovlivnit směrem ke zdraví jak svojí psychiku, tak fyzické tělo. Ladičky totiž mají naprosto přesný kmitočet – frekvenci, odpovídající dané části těla, orgánu… ale o tom budou další články, nebo videa.

Vás ale jistě bude zajímat, jak bude probíhat ošetření, nebo jakou nabídku vůbec u nás máme?

Velice se nám osvědčilo používání terapeutických ladiček přímo při reponaci páteře, odblokování šíje nebo zad, při bolestech kolene, kyčlí, ramen či tenisového loktu.

Jakmile „problém lokalizujeme“, tak na něho působíme akupresurně, ale také využijeme účinku terapeutických ladiček. Jejich frekvence jsou přímo zaměřené  na svaly, klouby, nervy, různé  bolesti….. Vybereme vhodnou ladičku a přiložíme jí přímo na potřebný bod. Klienti vnímají účinek ladiček velmi, velmi pozitivně a jsou  překvapeni, jak je to příjemné a účinné.

 

Pokud k nám chodíte na reflexní terapii chodidel, tak máme v nabídce vibrační akupresuru, což je právě zmíněná terapie, ale za použití terapeutické ladičky se závažím. Je to nesmírně příjemné a účinné ošetření, kdy se na reflexní body působí v přesně vymezeném čase a postupu. Nastartuje se tak velmi dobře detoxikace organismu a jeho harmonizace.

Co ještě máme „v rukávu“?

Velmi nás oslovilo a opravdu upřímně nadchla práce s ladičkami, které působí na harmonizaci jak fyzického, tak psychického stavu klienta. Při určitých kombinacích ladiček je možné navodit velmi rychle psychickou pohodu a příjemný  relax, který v dnešní době ocení nejen přetažení podnikatelé, manažeři, ale každý z nás.

Pokud víte o systému čaker, určitě Vás osloví možnost  je vyčistit a harmonizovat terapeutickými ladičkami. Samy jsme byly velmi překvapené, jak svěže a odpočatě jsme se po takovém ošetření  cítily. A to nejvíc, co nás na tom zaujalo bylo to, že nevkládáme do čištění ani nabíjení čaker svojí energii, tím pádem neovlivňujeme klienta svými bloky, svým nastavením…..

Kdo nás znáte, tak víte, že v práci využíváme techniky a metody pouze takové, které jsou opravdu funkční. Jako další takovou metodu jsme velice rády zařadily do naší nabídky právě  Fonoforézu.

Do nabídky na našich webových stránkách jsme přidaly i kompletní možnosti práce s psychikou, jak si zkvalitnit svůj život i bez antidepresiv . Je možné přijít k nám na ošetření ladičkami přímo při ztrátě motivace, na podporu kreativity, nebo přímo dostat svoje nervy do rovnováhy.

Pokud Vás terapeutické ladičky zaujaly, budeme během doby přidávat další povídání a seznamování s nimi.

Asi bych to dnes vše nejlépe shrnula do slov Nikola Tesly:

„Pokud chcete najít tajemství vesmíru, musíte myslet na energii, frekvence a vibrace.”

 

20 let učíme a praktikujeme reflexní terapii, metodu Su - jok a mnoho dalších technik. Pomáháme lidem od bolesti, a ukazujeme jim cestu, jak si dát tělo a mysl do harmonie. Náš příběh si přečtěte zde >>
Komentáře
  1. Eva Kotikova napsal:

    Ahoj Soni a Jani. Moc si Vas vážim, protoze mate obe zlate ručičky. Jani pomohla jste mi od bolesti ramene a ruku mohu zvedat I bez pomoci té druhé ruky. Ebook jsem si přečetla, děkuji. Ahoj Eva.

  2. František Johan napsal:

    Zdravím. Už se na vás obě těším. Přijedu k vám s Martinem Myslíkem příští týden ve středu odpoledne. Přivezu vám listové těsto. Kdyby jste chtěli ještě něco, tak mi zavolejte. Musíte mi nabít tu kouli.

Přidat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely zpracování tohoto komentáře. Zásady zpracování osobních údajů