Měkká reponace celé páteře

Provádíme unikátní metodu ing. Janči, prvního zakladatele reflexní terapie v Čechách. Tzv. postupy na lůžku (technologie "kratší nohy" uvolnění lopatek, postupy při skolioze, uvolnění žeber).

Co můžete očekávat? 

PŘÍMÉ UVOLNĚNÍ KRČNÍ PÁTEŘE

Přímá měkká reponace krční páteře, kdy vycházíme z předpokladu, že kosti jsou pouhý stavební materiál a "politiku" dělají svaly. Proto dokonalého uvolnění krční páteře docílíme masáží úponů svalů na temeni pod lebkou a působením na tzv. "hlavní" bod na úrovni třetího obratle.

KOMPLETNÍ POSTUPY  NA LŮŽKU

Při kompletní reponaci  na lůžku  si poradíme s řadou potíží. Uvolníme ramenní pásy  a teprve potom pracujeme na uvolnění  bolesti zad, případně i uskřípnutého nervu, nebo pomůžeme  při vyskočeném žebru. Díky reponaci pomůžeme i s problematikou tzv. relativně kratší nohy, skoliózami a problémy pohybového aparátu v různých stádiích.

V těch nejtěžších případech,  reponace přináší,  minimálně trvající úlevu od bolesti a uvolnění křečí a spasmů. Při této technice  je zřejmá souvislost mezi fungováním vnitřních orgánů a problémy v oblasti páteře a zad. / Pokud například máte v nepohodě tlusté střevo, dvanácterník, tak bolest v bederní oblasti - je již následek/

Velmi často totiž například problémy se zažíváním nepovažujeme za důležité a své problémy začínáme řešit, až se "zhmotní" ještě více, tj. projeví v oblasti pohybového aparátu a my začneme trpět bolestí zad nebo třeba kloubů. Reponace  odstraní největší problémy a zároveň najdeme všechny souvislosti jejich vzniku.

Další úžasný bonus této techniky je, že po srovnání celé páteře může jinak zdravá žena otěhotnět!!!

Reponace má totiž  blahodárný dopad  na oblast pánve! Jakmile dojde ke srovnání celé páteře a oblasti kostrče, je vyhráno. Pokud přijdou klientky, které jsou po gynekologické stránce v pořádku, lékař nenašel u partnerů jediný problém, který by bránil početí, je nejlepší volba reponace páteře! Srovnáním vychýlené kostrče a páteře, která u těchto budoucích maminek je vždy v nepohodě, již potom nic nebrání, aby otěhotněly.

Z naší dlouholeté praxe máme zkušenost, že ženy otěhotní ihned po prvním ošetření. Pokud je vychýlení u kostrče větší a pánev se ihned zcela nesrovná, domlouváme se s klientkou, aby zavolala ihned, jakmile dostane menstruaci. Po druhém ošetření již bývá vyhráno. Chodí k nám ženy i před umělým oplodněním, mnohdy na doporučení gynekologa, aby měly větší šanci otěhotnět.

Jak jsem již říkala, máme mnoho a mnoho dětiček, které se narodily díky tomu, že reponací se dala páteř a pánev do rovnováhy. Říkáme jim „naše malé reponace“. Máme vždy neskutečnou radost. Posílají nám nádherné zprávy, maily a dochází i na osobní setkání. Je to však tak intimní záležitost a my chápeme, že je neprezentují veřejně – jako reference pro nás.

Co ještě dokáže reponace?

Součástí této úžasné techniky je i odblokování žeber. Jakmile zjistíme, že mezižeberní svaly jsou v křeči, bloky odstraníme a klientovi se hned mnohem lépe dýchá, orgány v hrudníku mají zase svoje „místo“, nejsou již utiskované.
Jakmile dáme lidem tělo dohromady, stačí chodit na udržovací reponaci 1x za měsíc.

Pokud Vás povídání o této skvělé technice zaujalo a chcete znát odpověď na nějaké nezodpovězené otázky, které Vás napadají, stačí nám zavolat a nebo napsat, moc rády Vám s kolegyní na ně dáme odpověď.