Neinvazivní lyfting obličeje podtlakem a lymfatická masáž terapeutickými ladičkami

Lymfa proudí v lymfatickém systému každého z nás. Jejím hlavním úkolem je odvádět veškerou nadbytečnou tekutinu z těla. Nejčastěji se jedná o škodliviny, soli, tuky, ale také například vodu. Bez lymfatického systému by naše tělo bylo zaplavené jedem.Pomocí této procedury se vám zlepší průtok lymfy pod kůží a mikrocirkulace krve. Díky zlepšení průtoku se vám doslova odplavuje únava i otoky z obličeje.

Objevují se na Vaší pleti první známky stárnutí? Čeká Vás důležitá schůzka a potřebujete se cítit opravdu perfektně?Pokud ano, dopřejte si opravdu něco velmi účinného. Vyzkoušejte u nás lymfodrenáž vakuovým přístrojem Niodé . Efekt ošetření je opravdu viditelný a velmi rychlý.

Jak ošetření probíhá?

Při ošetření přístrojem Niodé , který pracuje na principu nastavitelného podtlaku, kosmetička pomocí specielní baňky provádí lymfatickou masáž obličeje a krku. Dochází k jemnému nasávání pokožky, při kterém se aktivuje lymfatický systém, který příznivě působí na odstranění zadržované vody, např. ve formě váčků pod očima a odvodu toxických látek.

Jaké jsou jeho účinky?

Viditelně vyhlazuje jemné vrásky a zpomaluje proces stárnutí pokožky.
Má superliftingový a zpevňující účinek, který vrátí pleti mladistvou živost.
Účinně působí na pleť kolem očí, hlavně na váčky pod očima.
Řeší ztrátu pevnosti pleti.
Pokožka se při ošetření zároveň silně hydratuje a čistí.
Zvyšuje se krevní oběh při čemž stimuluje a regeneruje buněčné struktury.

Přijďte si k nám odpočinout a nechat si vyčistit pleť, napnout pokožku obličeje s postupným vyhlazováním vrásek. Ihned po naší návštěvě můžete jít rovnou do společnosti a věřte, že si Vaší proměny všimne „nejedna drbavá sousedka!“

MASÁŽÍ se docílí:

· zlepšení vrásek v okolí očí
· snížení nitroočního tlaku
· možnosti zlepšení zraku
· zmenšení váčků pod očima
· zprůchodnění dutin
odplavení škodlivin z lymfatických cest

Zvláště doporučujeme lymfatickou masáž obličeje jako ozdravnou kúru těm, kteří často hledí do monitoru počítače, řidičům a lidem často vystavovaným stresu.
Výsledný efekt je viditelný již po první proceduře. Pokožka na obličeje je pevnější, hladší a obličej je veškerých škodlivin, které do těla nepatří

Na závěr ošetření provádíme masáž terapeutickými, pozlacenými ladičkami C a G, které jsou samy o sobě skvělým neinvazivním „botoxem“, ale navíc Vás zklidní, jejich působení je naprosto luxusní zážitek, jako získáte po hodině meditace. Je to opravdu úžasná doba, kdy se jejich vibracemi necháte hýčkat.