Reflexní terapie obličeje

Je to u nás nová relaxační , léčebná, ale i kosmetická metoda, která navazuje na zkušenosti z oblasti orientální filosofie a v praxi jich hojně využívá.

Chcete vědět více?

Jedná se o obdivuhodnou  léčebnou metodu, pocházející  z Vietnamu, která  umožňuje objevit i zhodnotit dosud nepoznanou část obrovského potenciálu samoléčení a samoregulace,který je přitom stále ukryt přímo v nás samých. 

To, že má reflexní terapie obličeje takový úspěch, není žádná náhoda, umožňuje, abyste se cítili dobře, a to bez léků, bez přístrojů, všude a pořád! Díky reflexní terapii obličeje se může předejít případným problémům, zmírňovat potíže, které se již projevily, což však neznamená, že by tato metoda nahrazovala lékařskou pomoc, ale harmonicky jí doplňuje. .

U reflexní terapie tváře platí, že díky mozku zaujímá obličej vzhledem ke zbytku těla výhodné umístění. Je bohatě protkán vlásečnicemi a nervy, proto je také více schopen vyjádřit celou škálu pocitů, což žádná další část těla nedovede.Princip reflexní terapie obličeje spočívá ve stimulaci snadno zjistitelných reflexních zón. Touto technikou probudíme energii a rozproudíme ji, což umožňuje orgánům nalézt ztracenou vitalitu a správnou funkci, a to přirozeným způsobem a bez jakéhokoliv nebezpečí.

Metoda zároveň uzdravuje a působí preventivně, dynamizuje hlavní tělesné funkce, a udržuje tak tělo zdravé. Posiluje tím imunitní systém, což umožňuje organizmu, aby se sám vyléčil. Jeho dalším blahodárným účinkem je, že dochází k uvolnění obličeje, zlepšuje místní krevní oběh, což v první řadě odstraňuje vrásky a omladí celý obličej, je to vlastně dokonalý přírodní lifting! .

Masáž příslušných bodů povzbudí imunitní systém a vyměšovací orgány, což zmírní případnou toxicitu užívaných léků. Je to doplňková terapie, která se může kombinovat s jakýmkoli jiným typem léčby.