Speciální masáž oteklých a těžkých nohou či rukou 

Při ošetření provádíme hmatovou  techniku, která pomáhá odstranit napětí ve svalech a podpoříme tak tok lymfy v problematických partiích těla.Vyhledáme přesně   problémy na svalech a následně je v rámci možností odstraníme. Na závěr této speciální masáže podpoříme průtok lymfy. 

Jako BONUS každé masáže je ošetření speciálně nakalibrovanými terapeutickými ladičkami, které jsou zaměřené přímo na uvolnění svalů a podpory lymfatického systému. Při této masáži využíváme všechny naše zkušenosti, které jsme nabyly za více než 21 let naší praxe. 

V průběhu let naší praxe jsme zjistily, že každý z nás jsme jedinečný originál a proto tak ke každému klientovi přistupujeme. Na problém se díváme holisticky, snažíme se najít příčinu problému, nejenom odstraňovat následky. Velmi nám přitom pomáhá znalost reflexní terapie, metoda Su-Jok, ale protože víme, že skoro vše "začíná v hlavě", i s tímto klientům dokážeme pomoci. Nejvíce se nám osvědčila metoda Faster EFT, která je úžasná hlavně proto, že vyřešené emoce u daného problému se již nevrací. 

Lymfatický systém a krevní oběh, jsou dva oběhové systémy, které existují vedle sebe.Na rozdíl od krevního systému nemá lymfatický systém svůj pohon. Tekutina - lymfa - se pohybuje v lymfatických cévách a kapilárách pomocí stahování kosterních svalů.

Lymfatické cévy jsou ve většině orgánu těla a slouží k odvodu škodlivin, které nahromaděním vytvářejí otoky. Lymfa se filtruje v lymfatických uzlinách , kde probíhá řada imunitních reakcí, tvorba protilátek a likvidace choroboplodných zárodků, toxinů a mrtvých bakterii. 

Masáží cíleně dosáhneme: 
 

  • zrychlení toku lymfy v organismu a tím odvod škodlivých látek z těla

  • pomoc při akné

  • vyprazdňování tukových buněk

  • odstraňování celulitidy a zlepšení kvality kůže

  • zmenšení otoků

  • zvýšení imunity – můžeme odstranit nachlazení, alergie

  • urychleného vstřebávání hematomů – po úrazech

  • uvolnění a relaxaci organismu