Kurz - Holistická masáž

Samozřejmostí je, že na závěr kurzu bude vystaven certifikát o jeho absolvování.

Co  se můžete v kurzu naučit?

Naučíme Vás unikátní celotělovou masáž, která ošetří o šetří  tělo jako celek,  od špiček nohou po konečky vlasů, pracuje také s energií v meridiánech a s akupresurními body. Uvolní nejen celé tělo, ale také mysl.  Je důležitým pomocníkem moderní doby při zvládání nemocí psychosomatického původu, jenž mají svůj původ ve stresu, napětí, únavě a vyčerpání. Je to soustava speciálních hmatů a technik, které respektují nejen fyziologii člověka, lymfatický a krevní oběh, ale také průběh meridiánů a tok energie v těle.

Organizace kurzů:

"individuální výuka, stačí jen zavolat a zamluvit si "svůj termín"

Pokud se chcete na kurz objednat, stačí jen zavolat, vzít si k ruce diář a spolu vymyslet termín, který bude vyhovovat Vám - i nám. Za 20 let lektorské činnosti jsme se ujistily v tom, že opravdu individuální výuka je nejlepší. Máme čas ohlídat opravdu "ruce" absolventa kurzu, přizpůsobit svojí výuku jeho tempu a máme tak jistotu, že od nás odejde domů a opravdu kurz pochopil.

Nabízíme jako samozřejmost konzultaci po chatu, mailu, telefonu, případně si dohodneme čas, kdy přijde a zodpovíme případné otázky, které doma mohly vzniknout. Nehledejte vypsané termíny, rovnou si o ně zavolejte.