Kurz -  masáž horkými kameny

Samozřejmostí je, že na závěr kurzu bude vystaven certifikát o jeho absolvování.

Co se můžete v kurzu naučit?

Naučíme Vás luxusní masáž horkými kameny, vše potřebné k tomu, abyste jí mohli ihned zařadit do svojí nabídky služeb. Pochopitelně můžeme tuto masáž naučit i laiky, čistě pro domácí využití.

Tato masáž je v dnešní době velmi v oblibě, mnoho lidí jí pořizuje v podobě dárkových poukazů pro svoje blízké.

Naučíme Vás pracovat  s horkými kameny, které akumulují teplo a tím přispívají k větší účinnosti masáže. Horké kameny pomáhají odstraňovat blokace na důležitých energetických drahách - meridiánech - a bodech a posilují proudění energie v těle. Mají i silnou energetickou vibraci, jsou předem ohřívány ve vodní lázni, do které můžete přidávat pár kapek éterického oleje......

Vše potřebné vysvětlíme a naučíme při kurzu, nebo stačí zavolat a my vše potřebné dovysvětlíme ústně :-).

Organizace kurzů:

"individuální výuka, stačí jen zavolat a zamluvit si "svůj termín"

Pokud se chcete na kurz objednat, stačí jen zavolat, vzít si k ruce diář a spolu vymyslet termín, který bude vyhovovat Vám - i nám. Za 20 let lektorské činnosti jsme se ujistily v tom, že opravdu individuální výuka je nejlepší. Máme čas ohlídat opravdu "ruce" absolventa kurzu, přizpůsobit svojí výuku jeho tempu a máme tak jistotu, že od nás odejde domů a opravdu kurz pochopil.

Nabízíme jako samozřejmost konzultaci po chatu, mailu, telefonu, případně si dohodneme čas, kdy přijde a zodpovíme případné otázky, které doma mohly vzniknout. Nehledejte vypsané termíny, rovnou si o ně zavolejte.