Kurz - Měkká reponace celé páteře

 

Samozřejmostí je, že na závěr kurzu bude vystaven certifikát o jeho absolvování.

Co se můžete v kurzu naučit?

Naučíme Vás unikátní metodu ing. Janči, prvního zakladatele reflexní terapie v Čechách. Tzv. postupy na lůžku (technologie "kratší nohy" uvolnění lopatek, postupy při skolioze, uvolnění žeber).

PŘÍMÉ UVOLNĚNÍ KRČNÍ PÁTEŘE

Přímá měkká reponace krční páteře, kdy vycházíme z předpokladu, že kosti jsou pouhý stavební materiál a "politiku" dělají svaly. Proto dokonalého uvolnění krční páteře docílíme masáží úponů svalů na temeni pod lebkou a působením na tzv. "hlavní" bod na úrovni třetího obratle.

KOMPLETNÍ POSTUPY  NA LŮŽKU

Při kompletní reponaci  na lůžku  si poradíme s řadou potíží. Uvolníme ramenní pásy  a teprve potom pracujeme na uvolnění  bolesti zad, případně i uskřípnutého nervu, nebo pomůžeme  při vyskočeném žebru. Díky reponaci pomůžeme i s problematikou tzv. relativně kratší nohy, skoliózami a problémy pohybového aparátu v různých stádiích.

V těch nejtěžších případech,  reponace přináší,  minimálně trvající úlevu od bolesti a uvolnění křečí a spasmů. Při této technice  je zřejmá souvislost mezi fungováním vnitřních orgánů a problémy v oblasti páteře a zad. / Pokud například máte v nepohodě tlusté střevo, dvanácterník, tak bolest v bederní oblasti - je již následek/

Velmi často totiž například problémy se zažíváním nepovažujeme za důležité a své problémy začínáme řešit, až se "zhmotní" ještě více, tj. projeví v oblasti pohybového aparátu a my začneme trpět bolestí zad nebo třeba kloubů. Reponace  odstraní největší problémy a zároveň najdeme všechny souvislosti .

Další úžasný bonus této techniky je, že po srovnání celé páteře může jinak zdravá žena otěhotnět!!!

Reponace má totiž  blahodárný dopad  na oblast pánve! Jakmile dojde ke srovnání celé páteře a oblasti kostrče, je vyhráno. Pokud přijdou klientky, které jsou po gynekologické stránce v pořádku, lékař nenašel u partnerů jediný problém, který by bránil početí, je nejlepší volba reponace páteře! Srovnáním vychýlené kostrče a páteře, která u těchto budoucích maminek je vždy v nepohodě, již potom nic nebrání, aby otěhotněly.

Z naší dlouholeté praxe máme zkušenost, že ženy otěhotní ihned po prvním ošetření. Pokud je vychýlení u kostrče větší a pánev se ihned zcela nesrovná, domlouváme se s klientkou, aby zavolala ihned, jakmile dostane menstruaci. Po druhém ošetření již bývá vyhráno. Chodí k nám ženy i před umělým oplodněním, mnohdy na doporučení gynekologa, aby měly větší šanci otěhotnět.

Jak jsem již říkala, máme mnoho a mnoho dětiček, které se narodily díky tomu, že reponací se dala páteř a pánev do rovnováhy. Říkáme jim „naše malé reponace“. Máme vždy neskutečnou radost. Posílají nám nádherné zprávy, maily a dochází i na osobní setkání. Je to však tak intimní záležitost a my chápeme, že je neprezentují veřejně – jako reference pro nás.

Co ještě dokáže reponace?

Součástí této úžasné techniky je i odblokování žeber. Jakmile zjistíme, že mezižeberní svaly jsou v křeči, bloky odstraníme a klientovi se hned mnohem lépe dýchá, orgány v hrudníku mají zase svoje „místo“, nejsou již utiskované.
Jakmile dáme lidem tělo dohromady, stačí chodit na udržovací reponaci 1x za měsíc.

Pokud Vás povídání o této skvělé technice zaujalo a chcete znát odpověď na nějaké nezodpovězené otázky, které Vás napadají, stačí nám zavolat a nebo napsat, moc rády Vám s kolegyní na ně dáme odpověď.

 

Organizace kurzů:

"individuální výuka, stačí jen zavolat a zamluvit si "svůj termín"

Pokud se chcete na kurz objednat, stačí jen zavolat, vzít si k ruce diář a spolu vymyslet termín, který bude vyhovovat Vám - i nám. Za 20 let lektorské činnosti jsme se ujistily v tom, že opravdu individuální výuka je nejlepší. Máme čas ohlídat opravdu "ruce" absolventa kurzu, přizpůsobit svojí výuku jeho tempu a máme tak jistotu, že od nás odejde domů a opravdu kurz pochopil.

Nabízíme jako samozřejmost konzultaci po chatu, mailu, telefonu, případně si dohodneme čas, kdy přijde a zodpovíme případné otázky, které doma mohly vzniknout. Nehledejte vypsané termíny, rovnou si o ně zavolejte.