Kurz - Odborné odblokování zad a šíje, kolene, ramena, lokte, oblasti kyčlí, problémy karpálních tunelů

Samozřejmostí je, že na závěr kurzu bude vystaven certifikát o jeho absolvování.

Co všechno se v kurzu naučíte?

Naučíme Vás odblokovat svaly podél celé páteře, šíje, naučíme odblokovat problémy v oblasti ramen, loktu, kolene, v oblasti kyčlí, karpálních tunelů. Pokud chcete komukoliv opravdu pomoci, nestačí samotná masáž. Vždy je nutné přidat odblokování problému! 

Speciální masáž účinně odstraní bolesti zad a přilehlých tkání včetně bolestivých zatvrdlin ve svalu. Odblokuje strnulou šíji, bolesti kolem hrudní, bederní a křížové páteře. Po uvolnění křeče (spasmu) dochází k odstranění bolesti i v jiných částech těla, jako je rameno, loket, hlava nebo koleno,odeznívá hučení v uších i brnění prstů.

Touto technikou se můžeme cíleně zaměřit přímo na bolavé koleno, oblast beder, si skloubení, případně rameno, či tenisový loket. K úlevě od bolesti dochází zpravidla již po prvním ošetření.

Organizace kurzů:

"individuální výuka, stačí jen zavolat a zamluvit si "svůj termín"

Pokud se chcete na kurz objednat, stačí jen zavolat, vzít si k ruce diář a spolu vymyslet termín, který bude vyhovovat Vám - i nám. Za 20 let lektorské činnosti jsme se ujistily v tom, že opravdu individuální výuka je nejlepší. Máme čas ohlídat opravdu "ruce" absolventa kurzu, přizpůsobit svojí výuku jeho tempu a máme tak jistotu, že od nás odejde domů a opravdu kurz pochopil.

Nabízíme jako samozřejmost konzultaci po chatu, mailu, telefonu, případně si dohodneme čas, kdy přijde a zodpovíme případné otázky, které doma mohly vzniknout. Nehledejte vypsané termíny, rovnou si o ně zavolejte.