Reflexní terapie obličeje

Lehce ho zvládnou i amatéři a laická veřejnost bez základních masérských znalostí. A dokáže to každý dokonce i sám na sobě.

Pro pomoc sobě i druhým nám stačí jen naše ruce a obličej. Jsme proto se svými znalostmi „po ruce“ kdykoliv a kdekoliv.

Samozřejmostí je, že na závěr kurzu bude vystaven certifikát o jeho absolvování.

Co se můžete v kurzu naučit?

V kurzu se naučíte geniální, přitom jednoduchou metodu, seznámíte se zhruba se 60ti reflexními body umístěnými na obličeji a naučíte se, jak jimi ošetřit a zharmonizovat celé svoje tělo a využít tuto techniku při mnoha zdravotních problémech.Veliká výhoda RT obličeje je v dostupnosti 🙂 reflexních plošek.

Máme vždy možnost si ihned na obličeji pomoci a to v podstatě kdykoliv, aniž by si okolí uvědomilo, co vlastně děláme :-). Samotné ošetření RT obličeje je velmi příjemná záležitost, nejprve se provádí uvolňovací a posilovací fáze, potom přichází na řadu masáž všech 60ti reflexních plošek.

Chcete vědět více?

Jedná se o obdivuhodnou  léčebnou metodu, pocházející  z Vietnamu, která  umožňuje objevit i zhodnotit dosud nepoznanou část obrovského potenciálu samoléčení a samoregulace,který je přitom stále ukryt přímo v nás samých. 

To, že má reflexní terapie obličeje takový úspěch, není žádná náhoda, umožňuje, abyste se cítili dobře, a to bez léků, bez přístrojů, všude a pořád! Díky reflexní terapii obličeje se může předejít případným problémům, zmírňovat potíže, které se již projevily, což však neznamená, že by tato metoda nahrazovala lékařskou pomoc, ale harmonicky jí doplňuje. .

U reflexní terapie tváře platí, že díky mozku zaujímá obličej vzhledem ke zbytku těla výhodné umístění. Je bohatě protkán vlásečnicemi a nervy, proto je také více schopen vyjádřit celou škálu pocitů, což žádná další část těla nedovede.Princip reflexní terapie obličeje spočívá ve stimulaci snadno zjistitelných reflexních zón. Touto technikou probudíme energii a rozproudíme ji, což umožňuje orgánům nalézt ztracenou vitalitu a správnou funkci, a to přirozeným způsobem a bez jakéhokoliv nebezpečí.

Metoda zároveň uzdravuje a působí preventivně, dynamizuje hlavní tělesné funkce, a udržuje tak tělo zdravé. Posiluje tím imunitní systém, což umožňuje organizmu, aby se sám vyléčil. Jeho dalším blahodárným účinkem je, že dochází k uvolnění obličeje, zlepšuje místní krevní oběh, což v první řadě odstraňuje vrásky a omladí celý obličej, je to vlastně dokonalý přírodní lifting! .

Masáž příslušných bodů povzbudí imunitní systém a vyměšovací orgány, což zmírní případnou toxicitu užívaných léků. Je to doplňková terapie, která se může kombinovat s jakýmkoli jiným typem léčby.

Organizace kurzů:

"individuální výuka, stačí jen zavolat a zamluvit si "svůj termín"

Pokud se chcete na kurz objednat, stačí jen zavolat, vzít si k ruce diář a spolu vymyslet termín, který bude vyhovovat Vám - i nám. Za 20 let lektorské činnosti jsme se ujistily v tom, že opravdu individuální výuka je nejlepší. Máme čas ohlídat opravdu "ruce" absolventa kurzu, přizpůsobit svojí výuku jeho tempu a máme tak jistotu, že od nás odejde domů a opravdu kurz pochopil.

Nabízíme jako samozřejmost konzultaci po chatu, mailu, telefonu, případně si dohodneme čas, kdy přijde a zodpovíme případné otázky, které doma mohly vzniknout. Nehledejte vypsané termíny, rovnou si o ně zavolejte.