Kurz reflexní terapie plosky nohy

Lehce ho zvládnou i amatéři a laická veřejnost bez základních masérských znalostí. A dokáže to každý dokonce i sám na sobě.

Pro pomoc sobě i druhým nám stačí jen naše ruce a chodidla. Jsme proto se svými znalostmi „po ruce“ kdykoliv a kdekoliv.

Samozřejmostí je, že na závěr kurzu bude vystaven certifikát o jeho absolvování.

Co se můžete v kurzu naučit?

Individuální výuka, kdy kontrolujeme každý Váš hmat, přítlak a můžeme ihned vše "vyladit". Nemusíte se tedy bát, že je to složitá metoda, protože již ten den, co kurz absolvujete, se budete umět orientovat na chodidle i bez pomocné mapy reflexních zón :-). Vždy je samozřejmostí konzultace a pokud po kurzu požádáte o radu, vždy podle časových možností rády dotaz zodpovíme.

 

Reflexní terapie je  založená na reflexních bodech na chodidlech, které odpovídají daným orgánům našeho těla. Každý reflexní bod je zakončením reflexní (nervové) dráhy, která začíná například v mozku, prochází danými orgány a končí na našem chodidle. Reflexní terapie pomáhá odstraňovat bloky reflexních drah a tím zlepšuje činnost jednotlivých orgánů. Zkušený terapeut díky této metodě rozpozná příčiny zdravotních problémů. 

 

V kurzu jsou probírány základní techniky uvolňování hrudní a krční páteře, dále jsou vysvětleny, principy reflexologie a seznámení se s jednotlivými body a reflexní masáží.

Organizace kurzů:

"individuální výuka, stačí jen zavolat a zamluvit si "svůj termín"

Pokud se chcete na kurz objednat, stačí jen zavolat, vzít si k ruce diář a spolu vymyslet termín, který bude vyhovovat Vám - i nám. Za 20 let lektorské činnosti jsme se ujistily v tom, že opravdu individuální výuka je nejlepší. Máme čas ohlídat opravdu "ruce" absolventa kurzu, přizpůsobit svojí výuku jeho tempu a máme tak jistotu, že od nás odejde domů a opravdu kurz pochopil.

Nabízíme jako samozřejmost konzultaci po chatu, mailu, telefonu, případně si dohodneme čas, kdy přijde a zodpovíme případné otázky, které doma mohly vzniknout. Nehledejte vypsané termíny, rovnou si o ně zavolejte.