Reflexní terapie pohybového aparátu

Lehce ho zvládnou i amatéři a laická veřejnost bez základních masérských znalostí. A dokáže to každý dokonce i sám na sobě.

Pro pomoc sobě i druhým nám stačí jen naše ruce a chodidla. Jsme proto se svými znalostmi „po ruce“ kdykoliv a kdekoliv.

Samozřejmostí je, že na závěr kurzu bude vystaven certifikát o jeho absolvování.

Co se můžete v kurzu naučit?

Reflexní terapie pohybového aparátu je výborný doplněk masérských služeb. Naučíte se jak na reflexních bodech nohy bezpečně nalézt a odstranit problémy v oblasti svalů, jednotlivých obratlů, uskřípnutých žeber atd.

Víte, že je možné masírovat záda na chodidlech? Víte o tom, že je to možné?

Tato jednoduchá a přitom velmi účinná metoda se nyní dostává znovu do popředí zájmu odborníků i široké veřejnosti.

Úžasná metoda, kterou paní Marie Horáková – Zemková vytvořila , je vlastně netradiční, jednoduchý a logický systém práce s reflex.ploškami, systém vychází z její dlouholeté praxe a studií reflexologie a praxe fyzioterapeutky. Samotné ošetření je velmi příjemné a samozřejmě účinné. Vlastně okamžitě dochází k uvolnění bloků, především v oblasti ramenních pásů, krčních i hrudních obratlů, celého hrudního koše, žeber, lopatek, pánve, SI skloubení, křížové oblasti i samotné kostrče.

Organizace kurzů:

"individuální výuka, stačí jen zavolat a zamluvit si "svůj termín"

Pokud se chcete na kurz objednat, stačí jen zavolat, vzít si k ruce diář a spolu vymyslet termín, který bude vyhovovat Vám - i nám. Za 20 let lektorské činnosti jsme se ujistily v tom, že opravdu individuální výuka je nejlepší. Máme čas ohlídat opravdu "ruce" absolventa kurzu, přizpůsobit svojí výuku jeho tempu a máme tak jistotu, že od nás odejde domů a opravdu kurz pochopil.

Nabízíme jako samozřejmost konzultaci po chatu, mailu, telefonu, případně si dohodneme čas, kdy přijde a zodpovíme případné otázky, které doma mohly vzniknout. Nehledejte vypsané termíny, rovnou si o ně zavolejte.