Kurz - Speciální masáž oteklých a těžkých nohou či rukou

Samozřejmostí je, že na závěr kurzu bude vystaven certifikát o jeho absolvování.

Co se můžete v kurzu naučit?

Hmatovou  techniku, která pomáhá odstranit napětí ve svalech a podpořit tok lymfy v problematických partiích těla.

Naučíme Vás, jak vyhledat  problémy na svalech a následně je odstranit. Dále se naučíte několik technik, jak podpořit tok lymfy.

Jako BONUS  Vám ukážeme  nové možnosti, jak lze využít sílu terapeutických ladiček, nakalibrovaných přímo na podporu lymfatického systému.

Naučíte se, jak uvolnit mízní uzliny - ručně, a jako BONUS  i uvolnění  pomocí reflexní terapie plosky nohy.  

Lymfatický systém a krevní oběh, jsou dva oběhové systémy, které existují vedle sebe.Na rozdíl od krevního systému nemá lymfatický systém svůj pohon. Tekutina - lymfa - se pohybuje v lymfatických cévách a kapilárách pomocí stahování kosterních svalů.

Lymfatické cévy jsou ve většině orgánu těla a slouží k odvodu škodlivin, které nahromaděním vytvářejí otoky. Lymfa se filtruje v lymfatických uzlinách , kde probíhá řada imunitních reakcí, tvorba protilátek a likvidace choroboplodných zárodků, toxinů a mrtvých bakterii. 

Masáží cíleně dosáhneme: 
 

  • zrychlení toku lymfy v organismu a tím odvod škodlivých látek z těla
  • pomoc při akné
  • vyprazdňování tukových buněk
  • odstraňování celulitidy a zlepšení kvality kůže
  • zmenšení otoků
  • zvýšení imunity – můžeme odstranit nachlazení, alergie
  • urychleného vstřebávání hematomů – po úrazech
  • uvolnění a relaxaci organismu

Organizace kurzů:

"individuální výuka, stačí jen zavolat a zamluvit si "svůj termín"

Pokud se chcete na kurz objednat, stačí jen zavolat, vzít si k ruce diář a spolu vymyslet termín, který bude vyhovovat Vám - i nám. Za 20 let lektorské činnosti jsme se ujistily v tom, že opravdu individuální výuka je nejlepší. Máme čas ohlídat opravdu "ruce" absolventa kurzu, přizpůsobit svojí výuku jeho tempu a máme tak jistotu, že od nás odejde domů a opravdu kurz pochopil.

Nabízíme jako samozřejmost konzultaci po chatu, mailu, telefonu, případně si dohodneme čas, kdy přijde a zodpovíme případné otázky, které doma mohly vzniknout. Nehledejte vypsané termíny, rovnou si o ně zavolejte.