Kurz - Tibetská masáž

Samozřejmostí je, že na závěr kurzu bude vystaven certifikát o jeho absolvování.

Co se můžete v kurzu naučit?

Jedná se o hluboce relaxační masáž na uvolnění psychických i fyzických problémů. Tato velmi jemná energetická masáž podporuje jak emocionální, tak fyzickou regeneraci těla. 

Naučíte se všechny hmaty a postup této velmi příjemné a účinné masáže.  Oceňují jí především přetažení podnikatelé, hyperaktivní dětičky a je skvělá pro nabídku do dárkových poukazů. Velmi příjemný fakt je, že se masér při této technice "nenadře" ,a přesto je klient zbaven bolesti zad a ještě se cítí odpočatě a je mu prostě skvěle.

Organizace kurzů:

"individuální výuka, stačí jen zavolat a zamluvit si "svůj termín"

Pokud se chcete na kurz objednat, stačí jen zavolat, vzít si k ruce diář a spolu vymyslet termín, který bude vyhovovat Vám - i nám. Za 20 let lektorské činnosti jsme se ujistily v tom, že opravdu individuální výuka je nejlepší. Máme čas ohlídat opravdu "ruce" absolventa kurzu, přizpůsobit svojí výuku jeho tempu a máme tak jistotu, že od nás odejde domů a opravdu kurz pochopil.

Nabízíme jako samozřejmost konzultaci po chatu, mailu, telefonu, případně si dohodneme čas, kdy přijde a zodpovíme případné otázky, které doma mohly vzniknout. Nehledejte vypsané termíny, rovnou si o ně zavolejte.